Важно обавештење у вези пријемног испита за средњу школу

Важно обавештење за родитеље и ученике који су кандидати за полагање пријемног испита за Средњу Музичку школу

1. Кандидати који су се већ онлине пријавили (у априлу месецу) попуњавају пријаву према упутствима датим у приложеном документима и попуњене пријаве шаљу на маил школе muzickacacak@gmail.com

2. Кандидати који нису успели да се онлине пријаве попуњавају исте пријаве према датим упутствима из приложених докумената и пријаве шаљу на маил школе уз пропратно писмо у којима ће нагласити да се нису онлине пријавили са контакт телефоном, па ће их школа телефонски обавести о термину овере пријава.

Пријава за полагање пријемног испита

Полагање пријемног испита за упис у средњу школу

3. Уколико неко од кандидата има техничке проблеме (нема интернет везе и слично)потребно је да се јави на телефонски број 032322282 у термину од 09-12часова и то у уторак 19. или среду 20. маја па ће телефонским путем добити инструкције за пријављивање.