ПРИЈАВА ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ РОКУ

Поштовани ванредни ученици,

Испити за ванредне ученике Музичке школе биће огранизовани у периоду од 24. до 28. јануара 2022. године. Tачна сатница за сваки предмет биће одређена и објављена након свих пристиглих пријава, на сајту школе или директним контактирањем ванредног ученика. Испите можете пријавити закључно са недељом, 23.01.2022. године тако што ћете послати вашу пријаву на мејл адресу muzickavanredni@gmail.com. У пријави је потребно навести име и презиме ванредног ученика, aдресу, контакт телефон, разред за који се испити полажу, и предмети које ученик жели да полаже у јануарском испитном року.

У Чачку,                                                                                                         Директор школе

30.12.2021. године                                                                                        Јован Тошић