Почетак организовања наставе у припремном разреду за школску 2021/22. годину

Почетак организовања наставе у припремном разреду за школску 2021/22. годину

Почетак организовања наставе у припремном разреду за школску 2021/22. годину

Поштовани ученици и родитељи,

Обавештење о првом часу и рапореду припремне наставе за школску 2021/22. годину са информацијама о томе када ће ученици имати час, код ког наставника солфеђа и у које време налази се у наставку текста.

Ученици који су приступили пријемном испиту, а којих нема на списку, нису положили пријемни испит за упис у припремни разред.

професор Филип Лукић

Ученици у групи код професора Филипа Лукића први час имају уторак, 28.09.2021. године у учионици Б2 са почетком у 16:00

Часови ће се реализовати по следећем распореду:

  • Смена А: уторак 16:00, четвртак 16:45
  • Смена Б: уторак 11:30, петак 11:30
  1. Кађа Затежић
  2. Чарна Рогљић
  3. Ксенија Петровић
  4. Неда Наранчић
  5. Хана Пауновић
  6. Огњен Петровић
  7. Нина Ерац
  8. Миона Зимоњић
  9. Елена Микић
  10. Александра Жижовић Петровић
  11. Станисав Живковић
  12. Нина Кнежевић
  13. Калина Калајџић

професор Александра Мићовић

Ученици у групи код професорке Александре Мићовић први час имају упонедељак, 27.09.2021. године у учионици Б6 са почетком у 13:30

Часови ће се реализовати по следећем распореду:

  • Смена А: понедељак 13:30, четвртак 13:30
  • Смена Б: понедељак 07:30, четвртак 07:30

Списак ученика

  1. Вера Вучићевић
  2. Јован Лазаревић
  3. Илија Васиљевић
  4. Бојана Танасковић
  5. Страхиња Радовић
  6. Татјана Трмчић
  7. Ива Кнежевић
  8. Саша Мићовић
  9. Сташа Спаојевић
  10. Виктор Радојевић
  11. Алиса Ристановић
  12. Соња Татовић

професор Ацо Милекић

-прва група-

Ученици из прве групе први час имају у понедељак, 27.09.2021. године у учионици Б2 са почетком у 11:30

Списак ученика

  1. Љубица Бојовић
  2. Јана Обућина
  3. Маша Каранац
  4. Злата Ранковић
  5. Магдалена Рајичић
  6. Сташа Тешић
  7. Софија Петровић
  8. Ива Николић
  9. Василије Мандић
  10. Даница Мајсторовић

професор Ацо Милекић

-друга група-

Ученици из друге групе први час имају у уторак, 28.09.2021. године у учионици Б2 са почетком у 11:30

Списак ученика

  1. Ангелина Ивановић
  2. Константин Ивановић
  3. Нина Лазовић
  4. Михаило Живановић
  5. Даница Крсмановић
  6. Филип Гујаничић
  7. Николина Анђић
  8. Марко Трнавац
  9. Анђелија Јовановић

професор Маријана Чворовић

Ученици у групи код професорке Маријана Чворовић први час имају у уторак, 28.09.2021. године у учионици Б6 са почетком у 17:15

Часови ће се реализовати по следећем распореду:

  • Смена А: уторак 17:15, петак 17:15
  • Смена Б: уторак 17:15, петак 17:15
  1. Александра Обреновић
  2. Миа Ненадовић
  3. Селена Вјетровић
  4. Ђурђа Живановић
  5. Сара Сандић
  6. Жељана Василић
  7. Вук Кастратовић
  8. Богдан Марић
  9. Деспот Станојевић
Поделите на: