ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД ОМШ ЗА ШКОЛСКУ 2024/25. ГОДИНУ

Поштовани будући ученици и њихови родитељи,

Музичка школа ,,Др Војислав Вучковић” из Чачка организује септембарски пријемни испит за упис ученика у припремни разред за школску 2024/2025. годину. Пријемни испит ће се обавити у просторијама школе, у среду, 11.9. 2024. године. Тачна сатница за сваког ученика посебно ће бити одређена након добијања попуњених пријава.  Пријаву послати најкасније до понедељка 9.9. 2024. године до 13 часова. Тачна сатница термина полагања ће бити истакнута следећег дана, 10.9.2024. до 13 часова на сајту школе и на огласној табли.

На пријемни испит за упис у припремни разред могу приступити кандидати који су сада ученици другог разреда Основне школе.

За пријемни испит потребно је припремити једну дечју песмицу.

Добродошли!