Пријемни испит за упис у припремни и први разред ОМШ (септембарски рок)

Поштовани ученици и родитељи,

Музичка школа ,,Др Војислав Вучковић” из Чачка и овог септембра организује први  пријемни  испит у овој школској години  за .упис ученика у припремни разред и први разред Основне музичке школе. Пријемни испит ће се обавити у просторијама школе(учионица Б2) уз предузимање свих мера безбедности и од стране ученика и од стране наставника 12.9.2020. године. Тачна сатница за сваког ученика посебно ће бити одређена након добијања попуњених пријава које се попуњавају онлајн на сајту школе. Онлајн пријаву попунити најкасније до 10.9. да би у току 11.9. поставили тачну сатницу за сваког кандидата.

На пријемни испит за припремни разред могу приступити ученици који су школској 2020/2021. години ученици другог разреда Основне школе,а за пријемни испит за директан упис у први разред Музичке школе могу приступити ученици који су сада ученици трећег разреда Основне школе (тачну опцију одабрати на онлајн упитнику) за све инструменте који су у нашој школи на располагању (видети на сајту), изузев соло певања.

Број примлљених ученика зависи од тренутних могућности и капацитета наше школе за пријем нових ученика.

За пријемни испит и за прпремни и за први разред кандидат треба да припреми једну дечју песмицу.

Добродошли!

ПОПУНИТЕ ПРИЈАВУ ИСПОД