Пријава за полагање пријемног испита за упис у припремни разред ОМШ за школску 2023/24. годину

Пријава за полагање пријемног испита за упис  у припремни разред ОМШ за школску 2023/24. годину

Поштовани будући ученици и њихови родитељи,

Музичка школа ,,Др Војислав Вучковић” из Чачка организује пријемни испит у септембарском року за упис ученика у припремни разред (остало је слободно 20 места за упис ученика у припремни разред). Пријемни испит ће се обавити у просторијама школе, у среду, 13. 9. 2023. године. Тачна сатница за сваког ученика посебно ће бити одређена након добијања попуњених пријава.  Пријаву послати најкасније до понедељка 11. 9.2023. године до 18 часова, а 12.9.2023. у 13 часова на сајту школе ће бити истакнута сатница доласка за сваког кандидата.

На пријемни испит за упис у припремни разред могу приступити кандидати који су сада ученици другог разреда Основне школе.

За пријемни испит потребно је припремити једну дечју песмицу.

Добродошли!

ПОПУНИТЕ ПРИЈАВУ ИСПОД