ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛАГАЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОМШ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ  УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛАГАЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОМШ

На огласној табли школе је списак ученика који су положили пријемни испит за редовно школовање за упис у први разред ОМШ за школску 2023/2024. годину. Примљени ученици ће бити контактирани од стране одељенског старешине (наставника главног предмета-инструмента) у периоду од 24. августа, а најкасније до 31. августа 2023. године.

Важно: према бодовној листи, жељи ученика за свирање на одређеном инструменту и капацитетима Музичке школе, извршиће се расподела ученика по класама. Молимо ученике и родитеље, да имају разумевања уколико не можемо свим ученицима испунити прву жељу за инструментом. Који инструмент ће вам бити понућен, сазнаћете када вас буде контактирао предметни наставник одређеног инструмента у периоду од 24. августа, а најкасније до 31. августа 2023. године.