ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНСКОМ РОКУ

Поштовани ванредни ученици,

Испити за ванредне ученике Музичке школе биће организовани у периоду од 6. до 10. јуна 2022. године. Tачна сатница за сваки предмет биће одређена и објављена након свих пристиглих пријава, на сајту школе или директним контактирањем ванредног ученика, у петак 3. јуна 2022. године. Испите можете пријавити закључно са петком, 3. јуном 2022. године тако што ћете послати вашу пријаву на мејл адресу muzickavanredni@gmail.com. У пријави је потребно навести име и презиме ванредног ученика, aдресу, контакт телефон, разред за који се испити полажу, и предмети које ученик жели да полаже у јунском року.

У Чачку,                                                                                                         Директор школе

24. мај 2022. године                                                                                          Јован Тошић