Пријава полагања ванредних испита у новембарском року

Поштовани ванредни ученици,

Испити за ванредне ученике Музичке школе биће огранизовани у периоду од 23. до 26. новембра 2021. године. Tачна сатница за сваки предмет биће одређена и објављена након свих пристиглих пријава, на сајту школе или директним контактирањем ванредног ученика. Испите можете пријавити закључно са недељом, 21.11.2021.године тако што ћете послати вашу пријаву на мејл адресу muzickavanredni@gmail.com. У пријави је потребно навести име и презиме ванредног ученика, aдресу, контакт телефон, разред за који се испити полажу, и предмети које ученик жели да полаже у новембарском року.

У Чачку,                                                                                                         Директор школе

8.11.2021. године                                                                                          Јован Тошић