Обавештење о још једном термину за пријем нових ученика у припремни и први разред ОМШ   Поштовани ученици и родитељи,    Музичка школа организује други пријемни испит за пријем у припремни разред и директан пријем у први разред ОМШ у септембарском року. Пријемни испит ће се одржати у суботу 19.9. у учионици Б2 са свим мерама превенције (маске,дистанца). Пријава се као и до сада врши онлајн, закључно са четвртком 17.9.  У петак 18.9. после 13 часова на сајту Музичке школе биће истакнута прецизна сатница.За пријемни испит потребно је да кандитат припреми  једну дечију песмицу.

Важно: Коначни резултати са оба пријемна (12.9. и 19.9.) биће истакнути на сајту Музичке школе у недељу 20.9. Настава за припремни разред ће почети од 21.9. по распореду који ће такође бити објављен у недељу 20.9. на сајту школе. Ученици који су примљени диркетно у први разред биће контактирани телефонским путем од стране предметних наставника од понедељка 21.9. Број примљених ученика зависи искључиво од наших тренутних капацитета за пријем нових ученика и наравно резултата са пријемног испита.

ПОПУНИТЕ ПРИЈАВУ ИСПОД